אודותינו

חברת ג'וי הפקות אירועים, שהוקמה בשנת 2009, היא אחת החברות המובילות בשוק בתחום הפקת אירועים. החברה מספקת שירותי קייטרינג מגוונים, לרבות מגוון עשיר של דוכני מזון (הכוללים, בין השאר, שירותי בר קפה ואלכוהול, בר גלידות, בר פירות, בר סלטים, בר פשטידות, בר גבינות ומטבלים, טאבון לפוקאצ'ות, עגלות גלידה, ועוד). החברה מספקת ציוד לאירועים הכולל ריהוט אלטרנטיבי, אמצעי הצללה שונים, לרבות אוהלים, ומשכירה ציוד נלווה ומשלים המאפשר קיום אירועים במקומות שונים בחיק הטבע.

החברה מעמידה לשירותכם אנשי מקצוע מנוסים, מאומנים ומיומנים, בתחום הפקת אירועים ובראשם:

  • עמית שרון- מנהל אירועים ולוגיסטיקה בחברה 052-6906988
  • איציק שרון- מנהל קשרי לקוחות 052-8837988

אחד המאפיינים המובהקים של החברה, הבא לידי ביטוי בהיצע המגוון של מוצרים ושירותים המגוונים, המעשירים, משדרגים ומעצימים כל אירוע שהיא מפיקה, הוא השילוב הטבעי, המורגש והמודגש, בין אהבת אנשים באשר הם ואהבת אירועים לסוגיהם.

גולת הכותרת של שירותי חברת ג'וי הפקות אירועים הוא שירות הקייטרינג העשיר, המציע מבחר עצום של מזונות ואופני סידורם והגשתם, ייעוץ מקצועי לפני האירוע המבוסס על אפיון והגדרת סוג האירוע, מיקומו, מועדו, מספר המשתתפים בו ומאפיינים נוספים של המוזמנים, כדי להתאים עבורם את הארוחה המגוונת, הטעימה והדשנה ביותר.

חברת ג'וי הפקות אירועים רואה בלקוחות את הנכס היקר ביותר שלה. מראייה זו נובעת ונגזרת התפיסה, אשר מעמידה את שירות הלקוחות בראש מעייניה של החברה, המשקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק לכל לקוח את המענה המיטבי שהוא ראוי לו.

כחברה המתמחה, מתמקצעת ומשתכללת כל העת בתחום הפקת אירועים אנחנו שמחים וגאים להיבחר על ידכם להפיק את האירוע שלכם (חתונה, בר/בת מצווה, כינוס מקצועי, יריד, ועידה, טקסי השקת מוצר, מסיבה לעלייה בדרגה, לקבלת תפקיד יוקרתי ועוד), מבטיחים- ומקיימים! להיות ראויים לאמון שלכם ולבחירתכם בנו להפקת האירוע שלכם.

צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!