השכרת ריהוט אלטרנטיבי השכרת ריהוט אלטרנטיבי
השכרת ריהוט אלטרנטיבי השכרת ריהוט אלטרנטיבי

 

חיפשתם ריהוט אלטרנטיבי לאירועים? גם מצאתם! בג'וי הפקות תמצאו עוד הרבה מעבר לכך, בוודאות.

אירועים בחיק הטבע מהווים אלטרנטיבה לכל מי שאינו רוצה לערוך אירוע באולם או בגן אירועים וככאלה, הם גם דורשים ריהוט אלטרנטיבי, אותו, אנו בג'וי הפקות מספקים. אתם בטח שואלים את עצמכם: למה הכוונה בריהוט אלטרנטיבי? אז לפני שנתחיל לדבר על עצמנו, לרגע נרחיב: אירועים בחיק הטבע נחשבים כיום לטרנד לוהט בעולם האירועים. עם זאת ברוב המקרים אין זה מספיק פשוט להגיע לאזור מסוים ולהתמקם, יש לדאוג לכל התנאים אשר יהפכו את האירוע לכמה שיותר נוח, יפה ומרשים.

במילים אחרות: פינות זולה ואוהלים

גם אם החלטתם לערוך אירוע בחיק הטבע אין הדבר אומר שעליכם להספק בתוואי השטח הטבעי. כמובן שאף אחד לא מצפה שהאורחים ישבו על גזעים ובולי עצים ולכן עולה הצורך להתארגן. מה שאנו עושים הוא לקחת את המחצלות וכיסאות הפלסטיק צעד אחד קדימה ולאפשר לכם להפיק אירוע אשר יתעלה על כל חלומותיכם. מה אנו מציעים? פינות "זולה" נוחות ומרגיעות ישמשו את האורחים לישיבה ורביצה לצד אוהלים. רשתות הצללה וסוככים, אשר בעזרתם תוכלו לקיים אירוע תחת כיפת השמיים מבלי לסבול מהשמש הקופחת מעל ראשי האנשים. מלבד זאת, סוככים ואוהלים מגדירים טוב יותר את החלל ותורמים לעיצובו במידה משמעותית.

לפנק את הקיבה עם שירותי קייטרינג מובחרים

כחברה אשר אוהבת לעשות לכם שמח החלטנו שאת השירותים שלנו אנו מעניקים מהלב. לכן אנו מרכזים תחת קורת גג אחת את כל שאתם צריכים לאירוע שלכם. אמרנו ריהוט אלטרנטיבי? אמרנו. מה שעוד לא דיברנו עליו הוא הקייטרינג המשובח אותו תוכלו לשלב בתכנון והפקת האירוע שלכם. מבחר עשיר של מאכלים המיוצרים ממיטב חומרי הגלם, האיכותיים והטריים ביותר, לצד כל הציוד והמוצרים המשלימים אשר יצרו את התנאים האופטימליים לכל אירוע, בכל מקום ובכל זמן. אם הייתם שמים את השירותים שלנו במשוואת עלות – תועלת הייתם מגלים שאתם מקבלים תמורה מלאה להשקעה ואף יותר מכך: האירוע שאנו נפיק לכם יהיה בעל ערך מוסף, יעמוד ברמת הדרישות והציפיות הגבוהות ביותר ובמקרים רבים, גם יתעלה על כך.

איך תדעו לבחור? בשביל זה אנחנו כאן!

מתוך המבחר הגדול של פריטי ריהוט אלטרנטיבי אולי יהיה מאתגר לבחור דווקא את פריטי הריהוט שאתם צריכים. לכן אנו מעניקים מעטפת שירותים מלאה ומעמידים בפניכם את אפשרות הבחירה: באפשרותכם לשכור ריהוט אלטרנטיבי לאירועים, או לחלופין לשכור את שירותינו כחברת הפקה ואז ליהנות משקט נפשי ומהידיעה שכל הפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם – מטופלים. ביד רמה הצוות שלנו יפעל שלב שלב כדי להגשים את כל החלומות שלכם, לממש את הציפיות ולהוציא לפועל את החזון הכללי.

אנו כאן עבורכם ולמענכם ונשמח להפיק עבורכם כל אירוע בכל סדר גודל או להשכיר לכם ריהוט אלטרנטיבי לאירועים. רוצים לשמוע עוד? דברו אתנו. אנו כאן כדי להרים לכם אירוע יפה, ייחודי ומרשים!