שולחנות וכיסאות בר שולחנות וכיסאות בר
שולחנות וכיסאות ישיבה שולחנות וכיסאות ישיבה
השכרת ציוד לאירועים השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לאירועים השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לאירועים השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לאירועים השכרת ציוד לאירועים

אירוע מתקרב? זקוקים לציוד מתאים לאירוע?

ג'וי היא חברת הפקות מקצועית אשר הפכה זה מכבר – שאלו את הלקוחות, הם שיעידו, הם שיגידו- לשם דבר בתחום הפקות אירועים. אנחנו  "תופרים" בקפידה רבה, תפירה עדינה, את כל מתווה האירוע, מעניקים לכם את כל השירותים הנדרשים, ייעוץ, ליווי, תמיכה ויותר מכל- שקט וביטחון הנובעים מעצם הידיעה כי יש לכם "אבא ואימא" שתומכים בכם, מלווים אתכם במשך כל האירוע, נותנים מענה לכל דבר במהלך האירוע.

בין שאר השירותים הנוספים החברה משכירה ציוד לאירועים: כלים, ריהוט אלטרנטיבי ליצירת פינות ישיבה נוחות ואינטימיות, דוכני מזון, ברים ועוד. השכרת ציוד מתבצעת כחלק מתפיסת שירות מיוחדת, לפיה החברה מסייעת למי שרוצים לקיים אירוע ואין להם הציוד והאמצעים לעשות זאת לא לבטלו בשל העדרם. על מנת לתכנן מבעוד מועד את האירוע, כדי שייתן מענה מיטבי צרכים ולציפיות, אנחנו ממליצים לכם להקדים וליצור עמנו קשר על מנת לאפיין את הצרכים שלכם ולבחון כיצד נוכל לתת לכם מענה ייעודי ממוקד, שיאפשר לכם להשתמש בציוד שלנו לרווחת המשתתפים.

מי מכם שמקיימים אירוע ומחפשים ציוד ייחודי וייעודי – מוזמנים לפנות אלינו ונסייע לכם להשיג את הציוד הנדרש.  באופן טבעי, חברת הפקה מחזיקה ציוד רב והיא גם מקושרת עם ספקי ציוד שונים, אשר הקשר עמם יאפשר לכם להשיג את מבוקשכם במהירות ובמחיר טוב, ובעיקר- ייתר את החיפוש שלכם, שכרוך, כצפוי וכמשוער ( שלא לומר- בוודאי…) באובדן ימי עבודה, גורם לתסכול, לבזבוז זמן וכסף ובעיקר הופך דבר פשוט ל"פרוייקט" שלא לומר ל"מבצע".

רבים מהעורכים אירועים רואים בנו כתובת לקבלת ציוד לאירועים בשל המקצועיות, האמינות, המיומנות, תודעת השירות המעמידה את הלקוח כמי שלמענו אנחנו ממצים וממקסמים כל מאמץ. ריצוי הלקוח אינו ערך מוסף. הוא מטרת העבודה שלנו וזאת בשל היות הלקוח הכנס והמשאב החשוב והיקר ביותר שלנו. אשר על כן נשקיע באספקת ציוד לאירועים שיאפשרו לכם לקיים אותם מבלי להתפשר ומבלי לקונן על העדר ציוד מספיק. ג'וי הפקות הוא לא רק כתובת עבורכם הוא המקום שבו מתמלאות הדרישות והציפיות שלכם.