ג'וי הפקות - אירועים פרטיים ג'וי הפקות - אירועים פרטיים
ג'וי הפקות - קייטרינג חלבי ג'וי הפקות - קייטרינג חלבי
ג'וי - הפקת מסיבות ג'וי - הפקת מסיבות
הפקת אירועי חברה - ג'וי הפקות הפקת אירועי חברה - ג'וי הפקות
ג'וי - הפקת אירוע חברה ג'וי - הפקת אירוע חברה

הפקת אירועי חברה

אירוע חברה מגביה את רף הדרישות והציפיות מהחברה המארגנת ומפיקה אירועי חברות עסקיות. אירועים מתקיימים גם במסגרת ימי כיף וגיבוש וגם כדי לציין הישגים, להתוות מדיניות ואסטרטגיה, להעביר מסרים שיווקיים וליידע את העובדים כי אלה הם המסרים שעליהם להעביר בכל מקום, כצ'ופר לעובדים, כביטוי הוקרה להשקעתם ובתוך כך מחזקים את נאמנות העובדים לחברה.

חברת ג'וי הפקות מתמחה בהפקת אירועי חברה מהחל ועד כלה. מהקטן שבפרטים ועד הגדול בהם. אירועים להאדרת שם החברה ולהעצמת הדימוי העצמי שלה. אירועי חברה הם חלק בלתי נפרד מהעסק ומהעיסוקים שלה. לעצם קיומם יש חשיבות תדמיתית ושיווקית רבה- הן כלפי לקוחות קיימים ופוטנציאליים והן כלפי העובדים.

זה מכבר הפיקה חברתנו אירועים רבים ומגווניםL ימי גיבוש, סדנאות, טקסי הרת כוסית, השקת מוצרים, מבצעי גיוס לקוחו, פתיחת סניפים חדשים ועוד.

היתרון היחסי של חברת הפקות ג'וי בהפקת אירוע

אירוע מורכב, כאמור, מפרטים רבים. הוא מחייב קשר עם ספקי מוצרים ושירותים, תיאומים, קביעת לוח זמנים, יכולת אלתור ומתן מענה לדברים בלתי צפויים המתרחשים במהלך האירוע מבלי שאיש מהמשתתפים יחוש כי הדברים יוצאים מכלל שליטה.

ג'וי הפקות חוסך לכם שני משאבים יקרים ביותר- זמן וכסף. צוות מפיקים מאומנים ומיומנים, מפיק את האירוע, מופקד על ניהולו, הלכה למעשה, מבלי להתבלט להשתלט; אנשי השיות שלנו נותרים בשטח כל העת אבל לא בולטים בו. הם קשבים וערים, דרוכים, חשים היטב האם האירוע מתנהל כשורה ובמידת הצורך- משנים דברים תוך כדי האירוע, נותנים עצות מושכלות, מעשיות, למארגני האירוע והכול בשקט, בצניעות ומתוך אחריות רבה.

אחד היתרונות בשכירות שירותי ההפקה של החברה הוא בהוזלת עלויות בשל הקשרים ההדוקים עם ספקי שירותים ואפשרות קבלת מחיר נוח עבר לקוחות.

אנחנו נפגשים עם הלקוחות, לומדים מהם על הצרכים, הרצונות, האופן שבו הם רואים את האירוע, המתכונת הרצויה, המיקום המועדף ועוד. המקצועיות שלנו מאפשרת לנו שקלול מושכל של סך כל המרכיבים על מנת להציע ללקוחות מתווה מיטבי של אירוע החברה.

בחירה טבעית ומתבקשת בחברת הפקות סופר-מקצועית

אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו שורה ארוכה של תכונות ומאפיינים המייחדים אותנו כחברת הפקות שטבעי ומתבקש לשכור את  שירותיה? מומחיות רבה, ניסיון עשיר, מקצועיות, חדשנות, משאבים רבים, פתיחות, מקוריות, יצירתיות, קשב עמוק לרצון הלקוח ומיצוי כל סיכוי לאפשר מימוש מושלם שלו.

כשאנחנו מפיקים אירוע אנחנו דואגים למיקום, לקונספט, לשירות הסעדה גורמה בכל תפריט מבוקש, תאורה, הגברה, תקליטן, צלם ועוד. יש לנו שירותי מזון משובחים הכוללים דוכני מזון, בר אלכוהול וקפה, אטרקציות שונות, פינות ישיבה נוחות עם ריהוט אלטרנטיבי ייחודי  והכול במסגרת התקציב של הלקוח.

החברה מתחייבת להשקיע כל מאמץ אפשרי- ואף מעבר לו- וכל משאב נדרש, כדי לאפשר לחברה השוכרת את שירותנו לקיים אירוע מרשים, מכובד, מושקע, שיעניק ערך מוסף חשוב וייזכר כאירוע שהעצים את החברה וחיזק את הקשר של העובדים אליה ואת מחויבותם כלפיה ובד בבד הגביר את הערכתם כלפי המנהלים, שייחדו מחשבה והשקיעו כסף בקיומו של האירוע.

דברו איתנו 0526906988‏ לקבלת הצעת מחיר שווה ביותר, להפקת האירוע הבלתי נשכח שלכם.