הצלחת כל כנס וכל תערוכה מותנית בארגון ובהפקה מקצועית ומלוטשת שלהם. כבר ממבט ראשן ניתן להבחין בקיומה או בהעדרה של טביעת אצבע של מקצוענים.

חברת joy  הפקות מתמחה ומתמקצעת, מחדשת, מתחדשת, משכללת ומייעלת כל העת את שירותיה המקצועיים הכוללים בחירת קונספט לאירוע, שירותי קייטרינג גורמה דוכני מזון- חלביים ובשריים – בחירת ספקי שירות נדרשים כגון הגברה ,תאורה, צלם, אטרקציות וגימיקים שיווקיים להאדרת המותג ולהעצמתו  בכנס מקצועי,  למיקוד תשומת הלב בקיומה של תערוכה.

הפקת אירועי חברה - ג'וי הפקותכדי ליצור אפקט מרשים, לבדל ולמתג את הכנס או את התערוכה  צריך לפעול באופן מושכל, מובנה ושיטתי- האופן שבו פועלת חברת joy  הפקות. מאחורי ההצלחות המוכחות שלנו עומדים עמית שרון, מנהל אירועים ולוגיסטיקה, ואיציק שרון, מנהל קשרי לקוחות. הידע הרב, הניסיון העצום והקשרים הענפים שלהם עם ספקי שירותים איכותיים מאפשרים ללקוחותינו להתפנות להכנת תכני הכנס והתערוכה ולא לדאוג לשיווק ולכל מה שבמעטפת החיצונית של  האירוע.

 מה הם היתרונות המובהקים של חברת ההפקה שלנו בעריכת כנסים ותערוכות?

  1. נלווה אתכם במשך כל הכנס. נהיה עם היד על הדופק. נזהה צרכים פתאומיים וניתן להם מענה מיידי. אם ייווצרו תקלות, נמצא להן פתרון לאלתר.
  2. נעמיד לרשותכם את כל המשאבים שלנו, המופשטים (ידע, מקצועיות, ניסיון, חשיבה מקורית ויצירתית ועוד) ואת הפיזיים ( שירותי קייטרינג מעולים, ריהוט אלטרנטיבי, שירותי צילום, תאורה, הגברה וכל מה שיידרש על מנת להבטיח קיום כנס העומד באמות המידה הגבוהות ביותר של דרישות הלקוח).
  3. נספק כל מה שיידרש על מנת לאפשר לכם לקיים כנס מקצועי מושקע, עם שירותי הסעדה איכותיים ומגוונים הכוללים דוכני מזון, בר קפה וקינוחים וכל סוג של מזון- חלבי או בשרי.

אירוע עסקי עם ג'וי הפקותלא אחת  כנס מצליח או נכשל חלילה בשל קיומו של גוף הפקה מקצועי המארגן ומפיק אותו לבין כנס שאינו מופק על ידי מי שהפקות הן מקצועם ותחום התמחותם. לקוחות מוסדיים רבים ובהם חברות וארגונים מהגדולים והמובילים במשק כגון בנק לאומי, אגד תיור ונופש ועוד רבים, יעידו על התועלת הרבה שהפיקו מההפקה שלנו.