הפקת חתונה – איך נעשה את זה ? בואו נעשה סדר בבלאגן

כל חתונה היא הפקה. זו התפיסה היסודית העקרונית. יש מי שנוכחים לדעת כי מדובר בהפקה בכלל ועד כמה היא מורכבת בפרט תוך כדי ארגונה. העדר ייעוץ ותמיכה של אנשי מקצוע עלול להפוך את התהליך למורכב, תובעני מאין כמוהו, מתסכל, כרוך בבזבוז משווע של שני משאבים שלא יסולאו בפז- זמן וכסף.

חברת ג'וי הפקות מייעלת את התהליך, מבצעת אותו באופן מובנה, שיטתי ומושכל, נותנת מענה מיטבי לכל צורך, רצון או דרישה, מקצרת באופן משמעותי את משך ההכנות. חשיבות שכירת שירותיה של חברת ג'וי הפקות הוא בתמורה המוכחת  לתועלת של ההשקעה  שלכם. היצע עשיר, אפיון והבנה של הצרכים והרצונות, המתכונת המבוקשת, אופי החתונה, מספר המוזמנים אליה, האוכל שיוגש בה, ועוד מגוון של מוצרים ושירותים, הכוללים, בין השאר: קייטרינג לפי טעם והעדפה (אתם מוזמנים לבחירה ולטעימות מהמגוון העצום של מאכלים, המיוצרים מחומרי גלם טריים ואיכותיים) דוכני מזון, שירותי בר אלכוהולי וקפה, שייקים וסורבה, שירותי הצללה במידה שהחתונה נערכת בחיק הטבע ריהוט אלטרנטיבי ועוד.

הקשרים שלנו עם ספקי שירותים כגון תאורה, הגברה, די ג'י, סידור במה, קישוטים, עריכת שולחנות, פרחים, וכל הפרטים החשובים ( אצלנו יש רק פרטים גדולים, שום פרט אינו קטן).

קייטרינג לחתונההמתווה הכללי שלכם – הקונספט המדויק שלנו

ג'וי הפקות מפיקה אירועים במקצועיות, בשקיפות מלאה תוך יידוע הלקוח ושיתופו בכל שלבי התכנון והבנייה של האירוע על פי קונספט מוסכם, שמשולבים בו הרצון שלכם והידע, המקצועיות והניסיון שלנו ליצירת חתונה באווירה ובתכנים שייחדו את החתונה שלכם ויבדלו אותה מחתונות אחרות, שבלוניות, במידה שניתן יהיה לאפיין את החתונה שלכם כחתונה ממותגת ( במותג של ג'וי הפקות).

כל חתונה היא מבצע המחייב ניהול מקצועי וקפדני שלו. כמי שיש להם כל התשתית הנדרשת, הציוד, האוכל, האפשרות להציע שירותי הסעדה בכל מתכונת מבוקשת, קשר עם ספקי שירותים שעמם אנחנו עובדים בקביעות, כל אלה מוזילים את  המחיר שלכם מצד אחד ומעניקים לכם תמורה מלאה מצד שני. מה שמכונה WIN-WIN.

כל חתונה כרוכה באופן טבעי בהתרגשות, בתהייה, בחששות. זוגות המוותרים על שירותי הפקה מקצועיים עוברים תהליך מייגע, עוכר שלווה ושמחה. לעומתם- זוגות ששוכרים שירותים של חברה מקצועית בכלל והלקוחות שלנו בפרט יכולים להעיד על התהליך כעל חוויה מכוננת, שבמהלכה העשירו והעצימו את הזוגיות שלהם. הרוגע, השלווה והביטחון שהשרו עליהם אנשינו המקצועיים נתנו להם סיבות טובות לחוות את התהליך.

ג'וי הפקות - לוקיישן לאירועיםהפקה רגשית שבה אנחנו לא רק משקיעים אלא גם מושקעים

בשונה מסוגי הפקות אירועים אחרים, אירועי חברה ואירועים עסקיים, חתונה היא הפקה מיוחדת, שמעורבים בה רגשות. זו גם הסיבה לאחריות ולמחויבות היתרות שאנחנו חשים כאשר אנחנו מפיקים חתונות. אנחנו חשים וחווים את ההתרגשות, את הציפייה, את החששות ( שאנחנו משתדלים להפיגם). מדובר בפעולות טכניות רבות, בקשרים עם ספקי שירותים רבים, אבל אנחנו לא שוכחים אף לרגע את המטרה שלשמה אנחנו מבצעים את כל אלה- על מנת להקנות לזוג תחושה כי הוא הפקיד את מלאכת הפקת החתונה בידי אנשים הנמנים עם חברת ג'וי הפקות, המציעה מגוון שירותים, הנותנים מענה מיטבי, שלא מופרך ולא מופרז להגדירו ולכנותו כמושלם ( לפי עדות ומשוב של זוגות רבים).

הפקות של חתונות רבות סילקו מאתנו גם את שמץ הספק האחרון: התרומה של חברת הפקות להפקת חתונה היא מהותית ומשמעותית.  היו שהשתמשו במלה- קריטית. אין נאמנה ואמינה מעדותם של זוגות שהפקנו עבורם חתונות שאמרו לנו זאת, בעל פה ובכתב. ממתינים גם לכם הזוגות הבאים שמחפשים חברת הפקות לחתונתם.

ג'וי - הפקת חתונה בחוף היםהפקת חתונה בטבע

חושבים לערוך החתונה בטבע? אחלה רעיון! יש לנו פתרונות של 360 מעלות לסידור האירוע-
קייטרינג/דוכני מזון, שירותי בר, הצללת האירוע ע"י אוהלים (לפי צורך), ריהוט אלטרנטיבי משגע וציוד נוסף לאירועים.
הפקת חתונה בטבע, בים או אפילו בוילה יכולה להיות מדהימה ומיוחדת לא פחות מאולם!
תנו לנו את המושכות ואנו נדאג לכל השאר…

דברו איתנו – 0526906988‏