בין אם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה, או אירוע עסקי, למקום שבו אתם בוחרים לקיים את האירוע שלכם יש השפעה משמעותית על הצלחתו. לכל לוקיישן יש את האופי שלו, אך לפני שתבחרו, יש מספר פרמטרים שכדאי שתקחו בחשבון:

סוג האירוע

ישנם מקומות הערוכים לכל סוגי האירועים, בעוד אחרים מכוונים לסוג ספציפי (מקומות לאירועים עסקיים או מקומות לילדים בלבד למשל). בתחילת החיפוש עליכם לכוון לסוג האולם, הגן או כל לוקיישן אחר שיש לו את הכלים והניסיון לתפעל את האירוע שלכם.

ארגון אירועים בוילהמיקום

כדי לצמצם את האפשרויות ולהקל את הבחירה, מומלץ ראשית לבחור את האזור הגיאוגרפי שבו רוצים לערוך את האירוע. לאחר שתחליטו על מיקום כללי, אפשר לערוך רשימה של מספר מקומות רלווונטיים.

מספר מוזמנים

לפני שתלכו לבקר באולמות אירועים, גני אירועים או לוקיישנים בטבע – הכינו רשימת מוזמנים והחליטו על סדר גודל של האירוע. כך יהיה לכם הרבה יותר קל לתכנן את החיפוש ולא תגיעו בטעות למקומות קטנים מדי או גדולים מדי עבורכם.

תקציב

אחד הפרמטרים המכריעים ביותר בעת בחירת לוקיישן הוא התקציב. אנשים שונים נבדלים ביניהם ביכולת הכלכלית וגם במוכנות שלהם להשקיע באירוע. לאחר שתחליטו על תקציב מקסימלי, תוכלו לתכנן טוב יותר את אופי האירוע שלכם, לסנן מקומות לא רלוונטיים ולבחור לוקיישן מתאים.

השכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועיםגן או אולם אירועים?

לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, אך השיקול הראשוני הוא התאריך בו מתקיים האירוע. אם האירוע מתקיים בחורף או בשיא הקיץ החם והלח – הבחירה הטבעית היא אולם אירועים משום שהוא תוחם את האירוע למתחם אחד ויוקרתי, חוסך את הצורך להתרוצץ בחיפוש אחר קייטרינג ומבטיח שלכל האורחים יהיה נעים ושמח ללא קשר למזג האוויר בחוץ. אם בעונה נוחה יותר כמו עונת מעבר – גן אירועים יהווה בחירה בסביבה יפה, טבעית ומרשימה בה ניתן להוסיף אטרקציות (בריכה, מתקנים מתנפחים וכדומה) שיתרמו רבות להצלחת האירוע. יש מקומות המשלבים בין אולם לגן אירועים – כאשר קבלת הפנים נעשית במתחם הגן ויתר האירוע נערך באולם הסמוך.

ואולי בכלל אירוע בטבע?

הפקת אירוע בטבע נחשב למיוחד ומאתגר, אך התמורה המתקבלת היא חוויה ייחודית ובלתי נשכחת המלווה בנוף פסטורלי של עצים, פרחים, ים וכן הלאה. הרבה לוקיישנים בטבע כיום ערוכים להפקת אירועים ולא צריך בהכרח לצאת למקומות רחוקים ונידחים. העונות המומלצות לאירועים בטבע הם מהאביב עד הסתיו (אפריל-מאי וספטמבר-אוקטובר).

אנחנו בחברת ג'וי הפקות מתמחים בתחום הפקת אירועים והקמת דוכני מזון מ-א' ועד ת'. הצוות המקצועי שלנו ידאג להפיק עבורכם את האירוע המושלם לפי רצונכם. החל מאיתור לוקיישן ייחודי, בחירת דוכני מזון ואטרקציות לאירוע, בחירת ספקים וצלמים ועד לניהול האירוע בצורה מקצועית – אנחנו כאן כדי להעניק לכם שקט נפשי, לחסוך לכם זמן, כסף ודאגות מיותרות ולדאוג לכל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד בדרך להפוך את חלומכם למציאות.