מתכננים אירוע בחוץ? אל תשכחו אוהל להצללה !

נשמח להפיק לכם אותו באופן מקצועי תוך ייחוס חשיבות לכל פרט ומתן יחס אישי תוך היענות לכל רצון,צורך, דרישה, חלום וציפייה. נספק לכם את כל השירותים, אוכל נפלא וככל שיידרש גם פתרונות הצללה ואוהלים לאירוע שלכם.  לא מעט אירועים משפחתיים, חברתיים, עסקיים ואירועים של חברות וארגונים מתקיימים בשטחים פתוחים.

אחד הפתרונות הייעודיים הנדרשים על ידי מי שמקיימים אירועים בשטחים פתוחים בכלל ובימי הקיץ החמים הפרט הוא הצורך בהצללת השטח שבו קופחת שמש על מנת לאפשר פעילות בו מבלי להיחשף לסכנותיה. אוהלים נדרשים לאירועים שמתקיימים גם במזג אוויר חורפי, קר וגשום. האוהל נותן מחסה מפניהם ומאפשר את קיום הפעילות ללא תלות במזג האוויר.

אנו בחברת ג'וי, מפיקי אירועים המספקים את כל שירותי ההסעדה המגוונים מעניקה ללקוחותיה ערך מוסף ומאפשרים להם לקיים אירועים בכל מקום נבחר. בעוד אולמות מקורים וגם בגני אירועים קיימים תנאים נאותים לקיום אירועים- פתרונות הצללה ואוהלים לאירועים מתאימים גם לאירועים עסקיים, לכנסים, לירידים, לתערוכות, לקייטנות ועוד.

מי אנחנו?

החברה מספקת רשתות הצללה איכותיות ובטיחותיות ואוהלים חזקים, עמידים וחסינים, המתאימים לכל מזג אוויר, לרבות רוחות וגשמים המותירים את פנים האוהל כמתחם יבש שניתן לקיים בו את התכנית המבוקשת.

הצללה ואוהלים לאירועים הוא שירות נפרד או נלווה לשירותים הרבים שאנחנו מספקים ללקוחותינו, אשר ראש וראשון בהם הוא שירות הקייטרינג האיכותי, במגוון עשיר של תפריטים בשריים, חלביים, פרווה, ומגוון ברים וקינוחים.

חברת ג'וי הפקות אירועים מספקת את המוצרים האלה יחד או בנפרד. שירותי הצללה נדרשים, לדוגמה, בימי כיף או בקייטנות על חוף הים, אם וכאשר האירוע מתקיים בשעות היום. כאשר קיימת דרישה למתן פתרונות לשהיית לילה, אנחנו מספקים גם אוהלים, כך שניתן לקיים אירוע מתמשך.

כמי שמקצועיות ואיכות הם ערכי ליבה של החברה ומהווים מרכיבים מרכזיים ומהותיים בתודעת השירות שלנו במחויבות ללקוחותינו, כל פתרונות ההצללה והאוהלים הם איכותיים ובטיחותיים ועומדים בתנאי התקן המחייבים והמחמירים ביותר.

חברת ג'וי הפקות אירועים מספקת לכם את המוצרים הטובים ביותר בשוק, באופן המאפשר לכם לקיים אירוע מכל סוג שהוא, בכל מקום שהוא ובכל מספר של משתתפים בידיעה ובביטחון שאתם תהיו מוגנים בקיץ ובחורף, בשמש ובגשם, מפני כל מזג אוויר, קיצוני ככל שהוא.

דברו איתנו – 0526906988 ונשמח לעמוד לשירותכם!