מסיבת החינה שלכם היא ללא ספק אחד החלקים הכי מהנים וצבעוניים בכל "פסטיבל" החתונה שלכם כזוג. אירוע שמח, צבעוני וכיפי שמשמעותו כניסה לתהליך מיסוד הקשר הזוגי שלכם ומתן אפשרות למשפחה ולאנשים שאוהבים אתכם לברך אתכם לחיים זוגיים של משפחתיות, פוריות, שפע והצלחות רבות. וכמו בכל אירוע, האוכל הוא מרכיב מהותי ומרכזי גם במסיבת וטקס החינה שלכם. כך שלצד המוזיקה, התלבושות, האלמנטים המסורתיים של טקס החינה וכל הכיף שמסביב, הדרך הכי טובה לחגוג שפע היא באמצעות הזמנת קייטרינג בשרי לחינה שלכם.

חברת JOY הפקות מתמחה באספקת שירותי קייטרינג משובחים ומגוונים לכל סוגי האירועים ובשירותי הפקת אירועים כוללים, ואין ספק שחינות הן מהאירועים הכי מהנים שיוצא לנו להפיק ולהכין עבורם אוכל משובח, טרי ומותאם למהות האירוע. ב-JOY אנו בונים לכם תפריט קייטרינג בשרי לחינה ומספקים לכם ארוחה משובחת, צבעונית, טעימה בטירוף ושמחה כמו האירוע עצמו.

כיף של ארוחה בשרית בחינה שלכם

החינה היא בהחלט אירוע משמח, מהנה ואפילו מרגש, משהו שעבור משפחות רבות הוא בלתי נפרד מהחתונה עצמה ומסיבה מקדימה ל"דבר האמיתי" המגיע בערב החתונה המרגש והמושקע שלכם. אבל בכל מקרה, בין אם אתם עושים חינה בשביל הכיף והצבע שבדבר ובין אם אתם עושים את האירוע בחלק ממסורת משפחתית חשובה וארוכת שנים, זהו בכל זאת אירוע קטן יותר מהחתונה עצמה – בכל המובנים. בחינה יש פחות מוזמנים ומדובר בעיקר על משפחות קרובות וחברים קרובים, האירוע עצמו קטן יותר ברמת ההשקעה של זמן וכסף וכן, גם האוכל לרוב יהיה פחות מפואר ועשיר מאשר בחתונה עצמה.

סטייק וירקות לחינה

אבל, זה כלל לא אומר שאתם צריכים להתפשר ועם JOY הפקות אתם בהחלט יכולים לקבל כיף של ארוחה בחינה שלכם, עם מנות מעולות ומגוונות, טעמים עשירים וחגיגה של צבעים וסגנונות. קייטרינג בשרי לחינה מבית ג'וי הפקות מהווה בחירה מצוינת כי אנחנו חיים ונושמים את התחום, יודעים להתאים אישית את האוכל לאירוע שלכם ומרימים סעודת מלכים אמיתית גם כאשר האירוע קטן יותר מהחתונה עצמה וגם אם אתם עושים חינה קטנה יחסית בחצר בית ההורים.

אנחנו מציעים לכם קייטרינג בשרי לחינה בשלל סגנונות ובהתאמה אישית מושלמת. אם אתם רוצים "על האש" קלאסי ומהנה, קיבלתם! אם אתם רוצים נתחי בשר שלמים בצלייה איטית וארוחה בשרית בסגנון מעשנה, קיבלתם! אם אתם רוצים מנות בשריות מבושלות "כבדות" יותר כמו עופיון מולא, נזיד בקר, מעורב ירושלמי וכדומה, קיבלתם! וכך לגבי כל שילוב טעים ועשיר של מנות בשריות מהמות לצד מנות פתיחה מעולות וצבעוניות, סלטים טריים מטריפים וכמובן קינוחים מתוקים לסגירה מושלמת של החינה שלכם.

כמובן שאם אתם מעוניינים במנות בשריות האופייניות לעדה שלכם, כחלק מההיבט המסורתי של טקס החינה, אנחנו מוכנים ומזומנים וצוות המטבח של JOY יפיק לכם מטעמים מדהימים, כאלו שתחשבו שסבתא בעצמה בישלה לחינה!

שניצל פרימיום לחינה

הרבה יותר מעוגיות חינה…

ב-JOY הפקות אנחנו אוהבים לשדרג אירועים עם אוכל נפלא, יצירתי וטעים בטירוף, לכן גם כאשר מדובר על קייטרינג בשרי לחינה אנחנו מציעים משהו שונה, ייחודי. הקייטרינג שלנו יכול להיות מסורתי לפי טעמכם ולפי ההעדפות המסורתיות של משפחתכם והוא יכול להיות חדשני ומקורי להפליא, מבחינה כללית ומבחינת אירועי חינה בפרט. בכל מקרה אתם מקבלים אוכל מושקע, מוקפד מבחינת איכות וטריות חומרי הגלם ומבחינת הפרזנטציה וכמו כן טעים ועשיר ללא פשרות.

אנו מציעים תפריטי קייטרינג בשרי לחינה מגוונים ועם שלל אפשרויות להתאמה אישית להעדפות, למקופם ולתקציב שלכם. כך, אחרי הכניסה המרשימה שלכם לטקס החינה שלכם, אחרי החלפת פריטי הזהב המסורתית וכמובן מריחת החינה המשמחת והמיוחדת, האורחים שלכם מגיעים לארוחה שהיא באמת ובתמים סעודת מלכים המתאימה לתפאורה ולמהות הצבעונית והכיפית של החינה שלכם.

רוצים לפנק בחינה שלכם? מחפשים ספק קייטרינג בשרי לחינה לשדרוג האירוע שלכם? פנו היום ל-JOY הפקות ושירותי קייטרינג!