איך לבחור קייטרינג איכותי באזור השרון?

בסופו של דבר, אחד המרכיבים שאנשים הכי זוכרים ומדברים עליו בסיומו של אירוע, הוא האוכל! לכן הגשת אוכל מעולה ומלהיב וחשיבה על תפריט איכותי מהווים אלמנטים סופר חשובים ליצירת אירוע מוצלח, כזה שיעשה את האימפקט שאתם רוצים. אך בחירת קייטרינג איכותי היא לא משימה קלה כמו בחירת מסעדה לארוחת צהריים, בטח לא באזור השרון העמוס בספקי קייטרינג ואולמות אירועים. אם יש לכם אירוע קרוב – מכל סוג ובכל גודל – ואתם מחפשים קייטרינג מתאים ומדויק, צוות JOY הפקות ינסה לעזור במענה על השאלה: איך לבחור קייטרינג איכותי באזור השרון. 

נקנקיות צוריסיס

פרמטרים טכניים שאתם צריכים לבדוק

ראשית כל, בהתאם לסוג האירוע שאתם עורכים ולסגנון האורחים המגיעים לאירוע, תצטרכו לבדוק כמה פרמטרים טכניים שקיימים או לא קיימים בספק הקייטרינג שלכם. במקרים רבים, היעדרם של פרמטרים אלו או דומים להם, יכול לפסול מיידית חלק מספקי הקייטרינג. 

  • כשרות: נושא הכשרות הוא מהותי בישראל, כאשר בפועל אנשים רבים מאוד מקפידים על אכילת אוכל כשר בלבד. כמו כן, באירועים רשמיים שונים, האוכל לרוב חייב להיות כשר כדי לתת מענה לכלל האורחים ולמנוע מקרים מביכים. לכן בבחירת קייטרינג באזור השרון, בדקו קודם חשוב לבדוק לגבי קיומה של תעודת כשרות רלוונטית ותקפה. 
  • אפשרות למנות צמחוניות / טבעוניות: כיום, יותר ויותר אנשים מוותרים על הבשר ובוחרים בתזונה צמחונית או טבעונית. לכן בבואכם לבחור קייטרינג איכותי באזור השרון, חשוב מאוד לבדוק האם מוצעת לכם אפשרות למנות צמחוניות וטבעוניות כחלק מהתפריט המגוון והעשיר לאירוע. יתרה מכך, אנו רואים יותר אירועים בהם בוחרים להגיש תפריט שכולו צמחוני או טבעוני – אז בדקו לגבי אפשרות זו והאם היא מתאימה לכם. 
  • זמינות ושירותיות: בחירת קייטרינג איכותי באזור השרון צריכה להתבצע רק מול ספק אשר מציע לכם זמינות מעולה וגבוהה – לא רק מבחינת התאריך שאתם צריכים אלא לאורך כל הדרך בהכנה לאירוע. כמו כן, בחרו רק ספק עם רמת שירות מעולה, אישית ומדויקת, שירות השם אתכם במרכז ואת הצלחת האירוע שלכם כמטרה מרכזית.
  • ניסיון באירוע דומה: בהתאם לסגנון ומיקום האירוע שלכם, רצוי לבדוק האם לספק הקייטרינג ניסיון קודם בהפקה קולינרית של אירועים דומים. למשל קייטרינג לחתונה בבית או בטבע, קייטרינג למסיבות במיקומים פחות שגרתיים או לחלופין באולם או אתר אירועים מסודר ומאורגן. 

פופולאריות והמלצות מלקוחות מרוצים

בקייטרינג לאירועים, אחד המרכיבים הכי חשובים הוא המלצות מלקוחות וסועדים מרוצים וכמו כן הפופולאריות של ספק מסוים. בדיוק בגלל שהאוכל הוא מרכיב כה חשוב בהצלחה של כל אירוע! בקייטרינג לאירועים, כנראה יותר מעסקים רבים אחרים, המוניטין והמלצות הלקוחות מהווים את עמוד השדרה של העסק כולו. אז קבלו המלצות מלקוחות עבר, בידקו לגבי הפופולאריות של הקייטרינג ותשמעו חוויות קולינריות ותפעוליות מאירועי עבר.

אפשר לדבר על לקוחות מרוצים שהגיעו דרכנו ובנוסף אפשר כמובן למצוא ביקורות בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, גוגל וכו'.

קייטרינג בשרי - ג'וי הפקות

טעימות לקביעת האיכות ובחירת המנות

עולם הקולינריה והגסטרונומיה הוא רחב ומגוון מאוד, לכן חשוב מאוד שבתהליך בחירת הקייטרינג, תתנסו בהיצע דרך תהליך טעימות מסודר, לקביעת איכות האוכל, המגוון הקולינרי הקיים, טריות חומרי הגלם ושאר אלמנטים חשובים. הטעימות חשובות גם לבחירת הספק מלכתחילה וגם לבחירת המנות הספציפיות לאירוע שלכם. 

לצד טעימות של המנות עצמן והתרשמות מאיכותן ומהמגוון הקולינרי הרחב שהקייטרינג צריך להציע לכם, חשוב לבדוק את האסתטיקה של האוכל, את הפרזנטציה המושכת שצריכה גם להתאים לסטייל האירוע שאתם רוצים להשיג.

 

JOY הפקות מתמחה בהפקת אירועים מיוחדים ומרהיבים, עם שלל שירותי הפקה מותאמים אישית. גולת הכותרת שלנו היא שירותי הקייטרינג שלנו, עם מבחר אדיר, מקצועיות חסרת פשרות והצלחות רבות המדברות בעד עצמן. התקשרו לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות וטעימות.

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה