איך לארגן בת מצווה: הרשימה המלאה

הפקת בת מצווה זו משימה הדורשת ארגון ותכנון. כדי שלא תלכו לאיבוד, לפניכם רשימה של נושאים אליהם יש להתייחס בשלבי ההפקה השונים:

  • החלטה על סוג האירוע – האם תרצו אירוע צהריים או שאולי תעדיפו לחגוג בערב? האם זו מסיבה המכוונת לילדים או האם לכל בני המשפחה המורחבת? אולי בכלל תרצו להפיק מסיבת קונספט? החלטה על סוג האירוע אותו תרצו להפיק, תסייע לכם להתמקד בשלבי התכנון השונים.
  • הגדרת תקציב – לאחר שהחלטתם על סוג האירוע זה הזמן להגדיר תקציב. התקציב שעומד לרשותכם יסייע לכם להבין טוב יותר במה להשקיע פחות ובמה יותר וליישם את החזון בצורה מועילה ומיטבית.
  • עריכת רשימת מוזמנים – רשימת המוזמנים תקבע את סדר גודלו של האירוע. האם ברצונכם שתהיה זאת בת מצווה גדולה או יותר אינטימית? האם האירוע מכוון רק למשפחה המצומצמת או האם גם למורחבת? החלטות כאלו יסייעו לכם לבחור אולם ושירותים נלווים.
  • תיאום לוקיישן – מקום האירוע הנבחר הנו קריטי להצלחת המסיבה. המיקום יכול להכתיב את האווירה ולהשפיע על מידת שביעות הרצון שלכם, כמו גם של האורחים שלכם. לכן תאמו מקום העונה על כל הצרכים והציפיות שלכם.
  • הזמנת קייטרינג – כולם יודעים שהאוכל והקייטרינג משפיעים על טיבו של כל אירוע ולכן עליכם להשקיע באורחים. בגו'י הפקות אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של שירותים בתחום, החל בדוכני מזון, דרך קייטרינג משובח ועד שירותי בר מתקדמים.
  • אטרקציות לאירוע – היות ובת מצווה זהו אירוע של פעם בחיים רבות המשפחות אשר מעוניינות לשלב בו אטרקציות כאלו ואחרות. את האטרקציות מומלץ להתאים להעדפותיה ורצונותיה של כלת המסיבה ולסדר גודלו של התקציב.
  • הזמנת ספקים – זה הזמן לדאוג לכל הפרטים הקטנים ביניהם לדי. ג'י, לצלמים, ללבוש, לעיצוב המסיבה ולכל הסוגיות שעושות הבדל משמעותי ומבדילות את האירוע מאירועי דומים.

לסיום, המלצה שלנו: לא פעם יזיק לפנות לחברה מקצועית ולה מגוון גדול של שירותים בתחום הפקת האירועים. אנו בג'וי הפקות אירועים נשמח לתאם עבורכם את כל הפרטים, לקנות לכם שקט נפשי ולהבטיח שהאירוע יתנהל על הצד הטוב ביותר.

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה