ארגון חתונה בבית עם JOY הפקות

לאורך שנים של עבודה בתחום האירועים בכלל והחתונות בפרט, אנו בהחלט יכולים לומר כי החתונות הכי כיפיות, מיוחדות ואישיות שנכחנו בהן והיינו חלק בהפקתן הן חתונות הנערכות בבית, למשל בבית של הזוג, של ההורים או בוילה שכורה. אם אתם חושבים להפיק חתונה בבית, אנחנו לגמרי בעד ונשמח להיות חלק מהאירוע המשמח, המיוחד והמרגש שלכם, בינתיים הכנו לכם כמה טיפים מעולים לארגון חתונה בבית.

לג'וי הפקות ניסיון עשיר בהפקת וארגון חתונות בבתים פרטיים ובווילות שכורות בכל רחבי ישראל. הצוות המנצח שלנו מפיק חתונות מיוחדות ומותאמות אישית אלו כבר שנים רבות, עם אינספור הצלחות וזוגות מרוצים שבאמת חוו חתונה שהיא התגשמות חלום!

התחשבות במאפיינים הסביבתיים

כמובן שארגון חתונה בבית או בווילה שכורה מצריכה בראש ובראשונה התחשבות בתנאים הסביבתיים במקום. קרי, להבין כמה שטח באמת יש לכם לחתונה, מה אתם רוצים וצריכים שיהיה באירוע שלכם ומכאן לגזור כמה מוזמנים אתם יכולים שיהיו. חתונה בבית יכולה להיות אינטימית מאוד ועד 50 אנשים בחצר פרטית לא ענקית והיא יכולה גם להיות חתונה לא קטנה מאוד בווילה יוקרתית שאתם שוכרים או אם לכם או להורים יש בית עם שטח גדול ורחב.

הפקת אירוע בוילהבארגון חתונה בבית צריך להתחשב ולארגן היבטים כמו מיקום האוכל, דרכי גישה למוזמנים ולספקי השירותים, כמות ומיקום שירותים, עיצוב המתחם, מיקום הטקס ועיצוב החופה, אזור האכילה וההושבה, יצירת רחבת ריקודים ועוד שלל פקטורים ונושאים המחייבים הכנה קפדנית וביצוע מדויק ללא פשרות.

טיפים לארגון חתונה בבית

הצללה: אמנם זה נראה כמו פרט טכני שולי, אבל ארגון חתונה בבית מצריך תשומת לב משמעותית לכל הפרטים, קטנים כגדולים. בהנחה שאתם מארגנים חתונה ביתית באביב או בקיץ ושהיא מתקיימת בחוץ, חשוב מאוד לוודא שיש לכם פתרון הצללה מתאים – הצללת אירועים מעוצבת או אוהל אירועים איכותי למשל.

דוכני מזון במקום קייטרינג רגיל: חתונה בבית ודוכני מזון משתלבים נהדר ויוצרים חוויה מיוחדת במינה. זוהי בחירה הרבה יותר מקורית, מהנה ואישית מאשר קייטרינג שגרתי – יוקרתי ככל שיהיה – ודוכני מזון מאפשרים אינטראקציות איכותיות יותר בין האורחים וזו אטרקציה בפני עצמה, קולינרית ובכלל.

ג'וי - דוכן פסטות ולזניות

לדוכני מזון – לחצו כאן

השתמשו בתפאורה הטבעית: לצד אלמנטים עיצוביים שאתם מארגנים כדי להפוך את החתונה הביתית שלכם לחלום מקסים באמת, אנו ממליצים להשתמש בתפאורה הטבעית בחצר. למשל לעטוף עצים בתאורת לד קסומה, להשתמש במאפיינים יפים ואסתטיים בגינה וכדומה.

הבינו את המשמעות: ארגון חתונה בבית מאפשר באמת להרים אירוע אישי, מקורי ואיכותי מאוד. אבל חשוב שתבינו כי זוהי לאו דווקא האפשרות הזולה, כי צריך לדאוג להכל דרך ספקי שירותים שונים ונפרדים. כמו כן, עליכם להבין כי מדובר על חתונה המצריכה יותר מעורבות שלכם – עוד סיבה לקחת חברת הפקת אירועים המתמחה בתחום זה.

שימו לב לשירותים: הכוונה שלנו כאן היא לשירותים של ממש. בארגון חתונה בבית חשוב לשים לב לכמות השירותים שאתם מעמידים לטובת האורחים שלכם, למיקום שלהם ולכך שעליכם לדאוג מראש לניקיון ואבזור שלהם לאורך כל החתונה. רעיון יעיל, אם יש לכם חצר גדולה מספיק, הוא להביא שירותים ניידים מפוארים ומעוצבים לאירועים, אלו מגיעים על עגלה וכוללים שירותים אמיתיים, עיצוב יוקרתי ושירות מלא לאורך כל האירוע.

בחרו כסאות ושולחנות בחכמה: ארגון חתונה בבית מצריך גם לשכור את כל הציוד, כולל שולחנות וכסאות. חשוב לבחור מרכיבים אלו בחכמה, שולחנות וכסאות מעוצבים ואיכותיים אך גם אשר מתאימים למאפיינים הפיזיים של החתונה שלכם – הצבה על דשא, על אדמה, על בטון וכיוצא באלו.

 

הפקת חתונה בבית היא הזדמנות לחתונה מיוחדת במינה ובאמת אישית ומקורית, אבל מדובר על הפקה מורכבת ולעיתים מסובכת מאוד, הפקת חתונה המצריכה דאגה מראש ממש לכל הפרטים. ג'וי הפקות מנוסה מאוד בתחום והפיקה עשרות חתונות ביתיות וחתונות בשטחים פתוחים מיוחדים – פנו אלינו להצעה לשירותי הפקת אירועים ואנו מבטיחים לכם חתונה מושלמת, שירות חסר תחרות ומחירים אטרקטיביים – תנו למקצוענים לדאוג להכל ולהפיק לכם חתונה ביתית מהסרטים!

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה