דוכני מזון בשרי או חלבי? תלוי באירוע

דוכני מזון מהווים פתרון מצוין לסוגים רבים של אירועים – עם ילדים ובלעדיהם. הדוכנים מאפשרים מתן מגוון מאכלים רב יותר מאשר בקייטרינג שבו מוגש המזון לאנשים כשהם יושבים סביב שולחנות ערוכים. ניתן לשלב מטעמים מטבחיהם של מדינות ועמים שונים כגון מזון סיני, הודי, תאילנדי, איטלקי ומאכלים טעימים על טהרת המטבח המזרחי.
דוכני בשר הופכים את סוגיית הכשרות לסוגייה חשובה ומרכזית. באופן טבעי וצפוי הם מצמצמים את מגוון המאכלים בכלל ואת מבחר הקינוחים (ואיכותם) בפרט. על פי רוב עלות המזון המוצע ומוגש בדוכני הבשר יקרה יותר מאשר קייטרינג חלבי.

מה אוכלים?

ארוחה בשרית נחשבת למושקעת יותר מכל הבחינות. טבעי לצפות, כי באירועים כגון חתונות ובר מצווה או בת מצווה יהיו דוכני מזון בשרי, בעוד בימי עיון, בכנסים מקצועיים, בוועידות ובתערוכות תתבסס ההסעדה על דוכני מזון חלבי. מזון בשרי מתאים והולם אירועים חגיגיים בכלל ובחגים –להוציא חד שבועות – בפרט. על פי רוב כאשר מוצבים דוכני מזון באירועים – גם ב"פס" הגשה עצמית ניצבים מאחורי מגשי הבשרים מלצרים, כך שההגשה אינה חופשית לחלוטין אבל סביר ביותר להניח כי אם מי מהסועדים רוצים מנה נוספת, זו תינתן להם ברצון.

מתי והיכן אוכלים?

דוכני מזון חלביים מתאימים יותר לאירועים הנערכים בשעות הבוקר. הוא מקובל גם לארוחות בראנץ', המוגשות בתפר שבין הבוקר המאוחר לבין הצהריים המוקדמים. הקייטרינג החלבי העשיר מאפשר שילוב של מאפים, פסטות, מבחר עשיר של גבינות, פשטידות, קישים, פטיפורים, כריכונים, טורטיות, בלינצ'ס, בר סלטים עשיר. מזון חלבי מתאים להגשה בכל מקום, לרבות בחיק הטבע, במקום שלא קיימת בו תשתית חשמל, אשר מהווה מרכיב הכרחי כאשר מוצע תפריט בשרי, וזאת בשל הצורך להגיש את הבשר חם.

שיקולים לכאן ולכאן

על מנת להתאים את סוג המזון – בשרי או חלבי – לאירוע המתוכנן, רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום שירותי הסעדה. הם ישתפו אתכם בשיקולים השונים הראויים להילקח בחשבון לצורך קביעת סוג המזון על פי משתנים שונים של האירוע המתוכנן. ישנם אירועים שבהם משתתפים אנשים אניני טעם, שעבורם סוג המזון ואיכותו עשויים להיות גורם מרכזי בחוויה שהם חווים או, לא עלינו ולא עליהם, הטראומה שהם עוברים. כך או כך, תנאי הכרחי למיצוי הסיכוי להגיש למשתתפי האירוע מזון טעים הוא הקפדה על טריות חומרי הגלם, על מילוי קפדני את ההנחיות של אופן ההכנה. רצוי, כמובן, להקפיד על הגשה אסתטית ועל ניקיון הדוכנים.

 

דברו איתנו – 0526906988 לקבלת הצעת מחיר משתלם לאירוע מהסרטים

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה