היתרון בהוספת בר מתוקים לאירועים

מקובל להניח כי הדברים המתוקים הם קינוח. לא בהכרח. בר מתוקים של ג'וי הפקות מעורר חשק ותיאבון כבר במבט ראשון עם הכניסה למתחם האירוע. כבר בכניסה תלקקו עם העיניים את המגוון העשיר של הגלידות, שבו מוצעים עשרה טעמים שונים. כל הגלידות מיוצרות תוך הקפדה מלאה על תווי התקן של איכות המוצרים ואישורי משרד הבריאות.

לא רק ילדים אוהבים מתוקים

הבר העשיר פועל על שלושת החושים העיקריים: הטעם, הריח, הראייה. שירות הסעדה המבוסס על הגשה עצמית מאפשר לכל האורחים לגשת אל הבר ולבחור כאוות נפשם מכל הבא ליד לעין ולפה – גלידות, עוגות ודברי מתיקה נוספים המוצעים בבר – כל אלה נגישים וזמינים לכול. המבחר העשיר וכמות הקינוחים יוצרים תחושה של שפע. על מנת לגוון, להעשיר ולהעצים את חוויית הקינוחים יכולים המשתתפים באירוע לבחור קינוחים שונים שניתן להכינם במקום, כגון פנקייקים, ואפל בלגי, קרפים שונים, וליהנות מהם כשהם חמים וטריים. מי מכם שמשתתפים, מעת לעת באירועים שונים, יכולים להיווכח כי תאוותם ולהיטותם של אנשים מבוגרים לקינוחים אינה פחותה מזו של ילדים. רובנו ככולנו אוהבים דברי מתיקה, במיוחד כאשר הם מוצעים לנו בשפע בלתי נדלה כמו באירועים שמפיקים ג'וי הפקות.

קינוחים חמים וקרים

ג'וי הפקות משקיעים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לגוון ולהעשיר את מבחר הקינוחים, המהווים את המנה האחרונה באירוע, זו שאמורה להותיר טעם מתוק בפה. הבר משלב קינוחים חמים וקרים, לרבות גלידות, אייס קפה, ברד, בר שייקים על בסיס פירות ומיצי פירות טבעיים. המרקמים, הטעמים, הריחות, הצבעוניות והססגוניות הופכים את בר הקינוחים לאחד ממוקדי האירוע האטרקטיביים ביותר, ולדעת רבים ולטעמם, את המוקד האולטימטיבי בו. לא אחת מפצה בר מתוקים עשיר על העדר מרכיבים שונים באירוע.

הבר המשלים את בר המתוקים

בר קפה משלים באופן טבעי ומתבקש את בר המתוקים. בר הקפה מציע מגוון סוגי קפה איכותי, שמכין אותו ברסיטה (מי שעבר הכשרה מקצועית בהכנת קפה) מאומן ומיומן. קפה הולך מצוין עם עוגות וגלידה ועם כל דברי מתיקה לסוגיהם. על מנת לזמן לאורחים באירוע שאתם מתכננים חוויה קולינארית בלתי נשכחת שילוב של שני סוגי הברים, מתוקים וקפה, הוא השילוב המומלץ. שירות הסעדה באירוע המבוסס על מגוון דוכנים לאירועים וברים מאפשר גישה חופשית במהלך כל האירוע. הנגישות והזמינות של בר הקינוחים מאפשר למי שמתקשים להתאפק ולהמתין עד למועד הקינוח הרשמי, לגשת ולטעום מהמבחר המתוק עוד לפני המנה הראשונה.

 

דברו איתנו – 0526906988 לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר לאירוע מהסרטים !

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה