עגלות גלידה לאירועים

גלידה ומתוקים שונים הם כבר לא עניין שאפשר למצוא רק באירועים של ילדים. מעבר לעובדה שבכל אחד מאתנו ילד קטן, אירועים הם המקום האידיאלי שבו אנחנו מרשים לעצמנו ליהנות ממה שאנחנו נמנעים ממנו בדרך כלל, כחלק מהחגיגה וכחלק מההשתתפות בשמחה. חלק חשוב מהזיכרונות שלנו מאירוע מסוים כרוך במה שהרשינו לעצמנו לעשות באירוע ולטעום. גלידות וקינוחים נהדרים ומשובחים הם חלק מובן וטבעי מהדרך שלנו לחגוג. הרשו לעצמכם ליהנות כמו ילדים קטנים גם באירוע שלכם והביאו עגלת גלידה מתוצרת מעולה במיוחד, שתהווה פינה תוססת שתלהיב את כולם, אפילו יותר מהתפריט שיוגש ליד השולחן. אין כמו גלידה טובה כדי לרומם את רוח האורחים ולשמח אותם.

עגלות גלידה וקינוחים מסוגים שונים

הגלידה עצמה היא חגיגה של טעמים וצבעים וגם כל ההעמדה עצמה שמסודרת בדרך הכי שובת עין ולב. מבחר הטעמים האפשריים, לפי בחיתכם כמובן, יפתיעו את האורחים שלכם ויזכירו להם נשכחות או יחשפו אותם לחוויות טעם חדשות ומפתיעות.אצלנו בג'וי הפקות – ניתן להוסיף עוד קינוחים לדוכני הגלידה כדי לכוון לעוד העדפות של אורחים. ולשלב אותם בהכנה במקום על ידי מגישים מקצועיים שיכולים להכין במקום מגוון קינוחים בהתאם לבחירה שלכם, ולהוות אטרקציה בעצמם לאורחים שרוצים לראות את תהליך ההכנה.

ניתן לשלב את מיטב הקינוחים מהמטבח הבינלאומי – קרפים, ואפל בלגי, קינוחים חמים וקרים, פירות וממתקים, שילובים שונים עם גלידות שמתאימים לכל אירוע ולכל טעם ותקציב. בין הקינוחים הקרים תוכלו למצוא גם אייס קפה מעולה ומרענן, מיצי פירות ושייקים עם גלידה, עוגות וקינוחים מסורתיים יותר ופנקייקים במילויים שונים.

עגלות גלידה וקינוחים לאירועים שונים

האירועים שבהם מתארחות עגלות הגלידה והקינוח לא חייבים להיות של ילדים בלבד, כאמור. אירועים כאלה כוללים בהחלט גם אירועים של מבוגרים וילדים יחד, כמו חתונות, בר מצווה, בת מצווה, טקסי סיום של בתי ספר ומוסדות להשכלה גבוהה, ערבי חברה וימי כינוסים מעניינים, ימי הוקרה ואירועים מיוחדים לעובדים ולמוזמנים שונים. הפינות שבהן נמצאות עגלות אלה מתמלאות תמיד ראשונות באורחים שבאים לרחרח ולטעום מהמתוקים האלה כל הזמן ולאורך כל האירוע, כך שלעתים לא מחכים עד סוף האירוע כדי לשמח אותם במתוק מתוק הזה. הגלידה תמיד תהיה האלמנט המפתיע והצבעוני שיתאים גם לעונת החורף הישראלי, שאינו קר במיוחד, בוודאי אם יהיו בה גם קינוחים ומשקאות חמים.

נשמח לעמוד לרשותכם אצלנו בJOY הפקות לכל סוגי דוכני מזון לאירועים שתצטרכו, התקשרו והזמינו 052-6906988 או צרו קשר דרך האתר.

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה