עגלות גלידה לעומת קינוחי קייטרינג

לכל אירוע מתאים קינוח, ומתאים מאוד לפנק את האורחים במתוקים שונים, בהתאם לאופי האירוע ולאופיים של האורחים. אין מי שיתנגד לכך שאפשר ליהנות מכל המיטב שהתפריט מאפשר, ממנות ראשונות ועיקריות ועד לקינוחים. יש אירועים שבהם המתוקים, ובעיקר גלידות, הם חלק משמעותי בתפריט והסיבה למסיבה, במובן מסוים. הגלידות הן יותר מאשר קינוח אלא תענוג גדול של טעמים וצבעים ומעדן קר ומצנן שמתאים לכולם. גם מבוגרים אוהבים גלידות והצבת עגלת גלידה לכל אורך האירוע יכולה להוות אטרקציה משום שמי שחשקה נפשו רק במשהו מתוק ימצא בגלידות עניין רב, במיוחד אם הן יהיו איכותיות ויציעו גם טעמים מתוחכמים שמבוגרים אוהבים.

אירועי ילדים וגלידות

אירועים לילדים, למשל, הם אירועים שמתוקים הם עיקר התפריט שלהם. ברית מילה ובריתה שאליהן מוזמנים אורחים עם ילדים והם נערכים בשעות היום בדרך כלל, כך שרוב הסיכויים שבארצנו החמה ירצו להתרענן בסוגי גלידה שונים, ואף בארטיקים נהדרים לחלוקה בין האורחים כדי להפתיע אותם. בר מצווה, בת מצווה ומסיבות יום הולדת אחרות, כמו סוויט סיקסטין, או מסיבות גיוס ושחרור סוערות הן ההזדמנויות האידיאליות לחלוקת ארטיקים ולהצבת עגלת גלידה איכותית לחלוקת גלידה לאורחים שימצאו את עצמם עסוקים בכל הפעילויות התוססות שמסיבות צעירים מציעות בדרך כלל. במסיבות כאלה אין לאורחים בדרך כלל הרבה זמן או חשק להתיישב ליד שולחנות לאורחת מנות כבדה, ולכן מומלץ לשקול כיבוד שמוגש בעגלות מזון, וגלידה היא אחת מהן. פתרון מעולה ונוח למסיבות שבהן צפוי כי האורחים יסתובבו ללא הרף בין שולחנות משחק לרחבת הריקודים, בין פינות הפעלה שונות לבין בר המשקאות והשייקים כדי להרוות את צימאונם, וגלידה יכולה לתת מענה נהדר למזון שיוסיף להם אנרגיה וטעם טוב בזמן המסיבה.

יתרונות עגלת הגלידות על פני תפריט קינוחים רגיל

תפריט קינוחים רגיל, איכותי ומפתה ככל שיהיה, הוא בדרך כלל יקר יותר מפתרונות סבירים יותר למי שרוצה בקינוחים ופינוקים מתוקים אולם בעלות סבירה וחסכונית יותר. כמו כן, קחו בחשבון שעגלת גלידות מציעה מגוון גדול יותר של טעמים וסוגים, כמו גלידת יוגורט, גלידת שמנת וסורבה, כך שכל אדם יוכל למצוא שם את הקינוח האהוב עליו בוודאות.

מילה אישית מאיתנו

כדי להבטיח פינה מתוקה פשוטה ומהנה לאורחים שתלווה אותם באירוע בהיצע של גלידות ותפנק אותם בארטיקים מרעננים, הזמינו את עגלת הגלידות שלנו. בזאת תבטיחו שכל אירוע שלכם ייזכר לפחות בזכות הפינוק הקריר והאיכותי שיתאים לכל תקציב וישדרג את התפריט שלכם.

דברו איתנו – 0526906988 לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר

תפריט נגישות

לוגו של וואטסאפ
כתבו לנו כאן
close slider

    חזרו אליי בבקשה